Peter Castelijns wint puntenklassement.

Het Dubac puntenklassement is dit seizoen lange tijd spannend gebleven. Drie spelers van het eerste libreteam, met in hun kielzog Harrie van Kessel streden lange tijd voor de bovenste plaats. Uiteindelijk wist Peter Castelijns gemiddeld de meeste punten te behalen. Hij behaalde 1,9 punt per wedstrijd en was daarmee de meest waardevolle speler in de Kempische Bond. Kijk hieronder voor de complete eindstand.

 

 KEMPISCHE BOND 2007-2008     
 PUNTENKLASSEMENT      
 Wie haalt er gemiddeld de meeste punten per wedstrijd ?   
 Elke gespeelde wedstrijd telt mee (ook invalbeurten). 
 Om winnaar te kunnen zijn dient men minimaal 10 wedstrijden 
 gespeeld te hebben. 
 DE WINNAAR ONTVANGT € 25,00     
  aantaltotaalgem. per totaal 
 naamwedstr.puntenwedstrijdcaramb.percentageopg.
1Peter Castelijns10191.9045093.7548
2Piet Lavrijsen13241.8536390.0731
3Toon Beerens14251.79553103.9538
4Harrie van Kessel13231.7724488.7323
5Jack Sol17281.6591599.6754
6Ben Beerens11181.6433394.6032
7Frans van der Heijden18271.5035281.4824
8Ger Cox 15221.4730187.2523
9Carlo Hakkens571.4013481.2133
10Cyril van Hattem10141.4019280.0024
11Jef Trompenaars17211.2424977.0919
12Harold Hendrikx13161.2325976.6326
13Frans Kox12141.1722882.6123
14Wil van Antwerpen14161.1427589.2922
15Kees Michielse15140.9318476.6716
16Paul Brekelmans980.8925679.5038
17Tom van Breda1170.6442064.7159
        
       bijgewerkt
 totaal2173031.40570886.7722-05-08
Reserves
  aantaltotaalgem. per totaal  
 naamwedstr.puntenwedstrijdcaramb.percentageopg.
1Ger Cox(libre)9161.7835295.3941
2Kees Michielse(libre)471.75116107.4127
3Wen Volf471.7515684.7846
4Jan Brekelmans351.677560.9841
5Ger Bogaars100.001860.0030
6Hans Hakkens300.009551.9161